piątek, 29 marca 2013

Konkurs Siemens Fresh Look - III edycja.

Ruszyła III edycja konkursu Siemens Fresh Look i chciałam zachęcić Was do udziału. Naprawdę warto. A ja jestem tego dowodem. 
Konkurs składa się w tym roku z 4 etapów o różnych tematach przewodnich. Laureat każdego etapu wygrywa 3000 zł na zakupy z Karoliną Malinowską. Nie wiem jak w tym roku ale w poprzednim mieliśmy przyjemność porozmawiać z Maciejem Zieniem. 
Ogromną zaletą tego konkursu jest fakt, iż laureaci nie są wybierani drogą sms'ową tylko przez jury, w skład którego wchodzą: Karolina Malinowska i Maciej Zień.

Obecnie trwa pierwszy etap: Blask neonów. Macie dwa tygodnie na przygotowanie 5 stylizacji. 
Ja w tym roku nie będę brała udziału w konkursie ale będę dodawać stylizację tak dla zachęty innych.
Naprawdę warto wziąć udział. 

Acha... Ponieważ wiele z Was dziwi się, że robię zdjęcia w zimie w samej koszulce od razu tłumaczę.
Jestem zahartowana. Kilka zdjęć na mrozie to nic w porównaniu z chodzeniem na bosaka po śniegu czy z kąpielami śniegowymi w kostiumie kąpielowym w trzaskający mróz.

Kiedyś nie znosiłam zimna. I wiecznie mnie telepało. Non stop chorowałam. Postanowiłam polubić zimno i zahartować swój organizm. Zaczęłam od kąpieli naprzemiennych. Do dziś pamiętam tą pierwszą. Miałam opory aby polać się letnią wodą. To była prawdziwa walka. Obecnie polewam się lodowatą i sprawia mi to przyjemność. Mój Arek mówi, że jakby on tak polał się tą wodą, to zawał gwarantowany.
Nie muszę chyba mówić jaki zbawienny wpływ maja takie kąpiele na skórę i na cały układ odpornościowy. Teraz nie choruję prawie w ogóle. A katar trwa dwa dni.

Krótkotrwałe wyjście na chłód i zmiana temperatury bardzo dobrze wpływa na organizm. Jest wiele chorób, które leczy się zimnem. Najgorsze jest chłodne ubranie i wyjście na dłuższy okres czasu. Kiedy dopuścimy do przemarznięcia organizmu choroba gotowa. Na dłuższe spacery zawsze ubieram się mega ciepło. Czapa, szalik i rękawice oraz cieplutkie buty to podstawa:)

Tak więc zachęcam również nie tylko do udziału w konkursie, ale i  do hartowania własnego organizmu.

Zostawiam Was z moim wywiadem udzielonym ekipie Siemens Fresh Look oraz z porcją moich zdjęć:)